SİTE HİT ARTTIRMA SİTELERİ

SİTE HİT ARTTIRMA SİTELERİ

Organik hit nedir? Her geçen gün artan web sitesi sayısı, mevcut web sitelerinin ulaşılabilirliğini zorlaştırmakta ve ne yazık ki daha az kişi tarafından ziyaret edilmesine neden olmaktadır. İster yeni kurulan web siteleri olsun, ister mevcut web siteleri olsun, daha geniş kitlelere ulaşmak için çeşitli yollar izlemeli ve global platformda tanınırlığını artırmak için çalışmalar yapmalıdır. Birçok internet sitesi bulunan bu dönemde sizlerin de bildiği gibi rekabet oldukça fazla. Her web sitesi, birçok okura ulaşmak ve hedefini gerçekleştirmek istiyor. Bu bir gerçek. Organik, dediğimiz şey yapısı bozulmamış, üzerinde oynama yapılmamış, doğal demektir. Peki, organik hit ne oluyor?
Organik hit derken burada anlatılmak istenilen arama motorlarını kandırabilen ve sizlere gerçek canlı kanlı ziyaretçi göndermek demek.

 

Site hit Arttırma siteleri nedir?

Hit arttırma siteleri, sabırsız arkadaşlarımız internet dünyasına giriş yapınca anında milyonlarca kişiye ulaşacaklarını düşünüyorlar. Haliyle bu olmadığında da hit arttırma sitelerine ya da hit kasma programlarıma başvuruyorlar. Bu tarz hit kazanma sitelerindeki temel mantık İnstagram takipçi kasma siteleri ile aynıdır. Yani ziyaretçiler kalıcı değil geçicidir ve sitenize kendileri istediği için değil yönlendirmeler sonucunda ulaşmışlardır. Haliyle sitenizi tekrar ziyaret etme olasılıkları çok azdır. Bu yüzden de Web sitenizin popülerliğini sağlamak açısından sağlıklı bir yöntem değildir. Tıpkı instagramdaki parayla takipçi satın alma mantığı gibi. Dolayısıyla Hit arttırma sitelerini web sayfanızın sürekliliği ve popülerliği için bir çıkış yolu olarak görmek büyük bir hatadır. Dolayısıyla bu tip hit arttırma sitelerine başvurmak da geçici bir çözümdür. Sitenizin devamlılığını sağlamak istiyorsanız hit arttırma sitelerine başvurmak yerine web sayfanız için çalışmalar yapmanız daha sağlıklı bir çözümdür. Hit arttırma siteleri sadece göz boyamaktır. Geçici değil kalıcı çözümlerle uğraşmanız daha geçerli bir yoldur.

 

organik hit fiyatları, 
organik hit satın al, 
organik hit satışı, 
organik trafik fiyatları, 
organik trafik satın al, 
organik trafik satışı, 
organik ziyaretçi fiyatları, 
organik ziyaretçi satın al, 
organik ziyaretçi satışı

,organik hit ücretleri,
ucuz organik hit,
kaliteli organik trafik,
organik hit siteleri,
organik hit nedir,
organik hit,
organik trafik,
organik ziyaretçi,
organik hit pro,
organik hit r10,
organik hit net,
organik hit programı r10,

Bu yazımız hakkındaki görüşlerinizi bize iletebilirsiniz