Siteye Ziyaretçi Çekmek

Siteye Ziyaretçi Çekmek

Siteye ziyaretçi çekmek, için saatler içinde web sitenize akın akın ziyaretçi trafiği sağlayabilir misiniz? Evet! İşte web sitenize trafik çekmek için en basit yöntemler…

1-E-Posta imzası: Nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Google’a “_____ email imza oluşturma” yazıp arayın (boşluğa kendi kullandığınız eposta servisinin adını yazın).

2-E-Posta Listesi: Tüm kontak listenize eposta göndererek web sitenizi ziyaret etmelerini isteyin. Ya da daha iyisi, onlara arkadaşınız, aileniz, akrabalarınız olmaları sebebiyle sunduğunuz özel bir teklif yapın.

3-Sosyal Medya: İnsanları web sitenizde ve bloğunuzda yaptığınız değişiklik ve yeniliklerden haberdar etmek üzere Facebook, Twitter ve İnstagramdan yararlanın.

4-Başkalarından faydalanın: Web sitesi olan bir arkadaşınız mı var? Peki ya email listesi geniş olan bir arkadaş? Harika! Web sitesinde ziyaretçilerine ya da email listesindeki kişi listesine web sitenizden bahsetmesi için ricada bulunun.

Tabii bunlar sadece çözüm yolları. Asıl yapmanız gereken şey ise web sayfanızı güncel tutmak. Dürüst olun! Hiçimse sayfası eski yazılarla dolu bir siteyi ziyaret etmek istemez.

Sitemize Ziyaretçi Çekmenin İpuçları

Sitenizin ziyaretçi sayısını arttırmak için öncelikle hedef kitlenizi tanıyın ve bir plan yapın. Sitenizin görselliğini arttırmak için içeriğe uygun resimler ve videolar kullanın. Sitede kullandığınız dil de görsellik kadar önemli. Bozuk bir Türkçe, hatalı yazımlar, yanlış noktalama işareti kullanımları da sitenizin ziyaretçi sayısını etkiler. Tüm bunlara dikkat ettikten sonra sırada güncellik var. Sitenizin daima güncel olmasına dikkat edin. Yapabiliyorsanız günde en az 1 kez yeni içerik ekleyin. Güncellenmeyen siteler yok olmaya mahkûmdur. Ziyaretçiler sayfanıza girerken “Acaba sitede yeni eklenen neler var? Diye düşünerek girmeliler. Bu yüzden güncellik çok önemli. Daha sonra da artık sitenizin reklamını yapma zamanı! Sosyal medyadan sayfanızı paylaşın. Maddi gücünüz varsa popüler sitelere reklam verin. Tüm bu ipuçları ziyaretçi sayısını arttırmak için altın değerinde bilgilerdir.

 

organik hit fiyatları, 
organik hit satın al, 
organik hit satışı, 
organik trafik fiyatları, 
organik trafik satın al, 
organik trafik satışı, 
organik ziyaretçi fiyatları, 
organik ziyaretçi satın al, 
organik ziyaretçi satışı,

organik hit ücretleri,
ucuz organik hit,
kaliteli organik trafik,
organik hit siteleri,
organik hit nedir,
organik hit,
organik trafik,
organik ziyaretçi,
organik hit pro,
organik hit r10,
organik hit net,
organik hit programı r10,

Bu yazımız hakkındaki görüşlerinizi bize iletebilirsiniz